Normy i klasy rękawic elektroizolacyjnych - co mówi PN-EN 60903
Tekst opracowany z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Zasady i ograniczenia
Norma PN-EN 60903 definiuje klasy rękawic elektroizolacyjnych na podstawie ich zdolności do wytrzymywania napięcia prądu przemiennego. Praca z takimi narzędziami wymaga znajomości przynajmniej sześciu poziomów izolacji, które różnią się maksymalnym dopuszczalnym napięciem i zakresem zastosowań. Poniżej przedstawiono szczegółowy podział według klas 00, 0, 1, 2, 3 oraz 4.
Klasa 00 dopuszcza pracę przy napięciu prądu przemiennego do 500 V. Ta najniższa kategoria odnosi się do izolacji podstawowej i stosuje się ją w pracach przy instalacjach niskiego napięcia, gdzie występują jedynie niewielkie ryzyka elektryczne. Przykładowo, jest idealna dla testów urządzeń przy napięciu 230 V lub prac serwisowych w pomieszczeniach z oświetleniem szafowym.
Klasa 0 pozwala na bezpieczną pracę przy napięciu do 1000 V. Ta grupa obejmuje rękawice stosowane w serwisie niskonapięciowym oraz rozdzielniach, gdzie przewody są zwolnione do 1 kV. Przykładem są prace przy rozdzielniach głównych w budynkach użyteczności publicznej, gdzie napięcie wynosi 400 V trójfazowo.
Klasa 1 pozwala na pracę przy 7500 V. Standard tego poziomu jest istotny przy pracach przy instalacjach średniego napięcia, takich jak rozdzielnie średniego napięcia 6 kV lub przyłącza przy sieciach energetycznych. Rękawice te chronią przed porażeniem przy dotyku przewodów zasilających w instalacjach o napięciu do 7,5 kV.
Klasa 2 dopuszcza pracę przy 17 000 V. Ta grupa obejmuje rękawice izolacyjne do 17 kV, które są niezwykle popularne w pracach przy liniach napowietrznych oraz kablach średniego napięcia. Przykładowo, technicy pracujący przy linii 11 kV w sieciach przesyłowych używają rękawic klasy 2 jako elementy ochrony osobistej.
Klasa 3 wytrzymuje obciążenie robocze rzędu 26 500 V. Praca przy tak wysokim napięciu wymaga rękawic klasy 3, które stosuje się w pracach przy liniach średniego i wysokiego napięcia. Przykładem jest instalacja przy linii przesyłowej 20 kV, gdzie izolacja musi wytrzymać znaczne obciążenia elektryczne.
Klasa 4 wytrzymuje obciążenie robocze rzędu 36 000 V. Ta najwyższa kategoria rękawic elektroizolacyjnych to specjalistyczny sprzęt ochronny dla prac przy instalacjach wysokiego napięcia, gdzie dopuszczalne są jedynie najnowocześniejsze materiały izolacyjne. Norma PN-EN 60903 wymaga stosowania rękawic klasy 4 przy pracach przy napięciach do 36 kV, zwłaszcza w ochronie przy stacjach transformatorowych.
| Klasa | Maksymalne napięcie [V] | Typowe zastosowanie | Norma |
|---|---|---|---|
| 00 | 500 | Prace w instalacjach niskiego napięcia, testy urządzeń | PN-EN 60903 |
| 0 | 1000 | Serwis niskonapięciowy, rozdzielnie niskiego napięcia | PN-EN 60903 |
| 1 | 7500 | Instalacje średniego napięcia, prace przy rozdzielniach | PN-EN 60903 |
| 2 | 17000 | Liny napowietrzne, kable średniego napięcia do 17 kV | PN-EN 60903 |
| 3 | 26500 | Prace przy liniach średniego i wysokiego napięcia | PN-EN 60903 |
| 4 | 36000 | Prace przy instalacjach wysokiego napięcia, ochrona przy 36 kV | PN-EN 60903 |
| 00, 0 | Do 1000 V | Poprzestanie dopuszczone przy dokładnych oględzinach i próbie szczelności | PN-EN 60903 |
| 1, 2, 3, 4 | Do 36000 V | Wymagane badania laboratoryjne co maksymalnie 6 miesięcy | PN-EN 60903 |
Dla klasy 0 opisano prace serwisowe w rozdzielniach niskiego napięcia, gdzie rękawice elektroizolacyjne to specjalistyczny sprzęt ochronny. Przykładem jest wymiana przekaźników w rozdzielni 400 V, gdzie praca wymaga izolacji do 1000 V. Norma EN 60903 określa, że przy takiej klasie dopuszczalne są prace przy prądzie przemiennym do 1000 V, pod warunkiem spełnienia wszystkich wymogów BHP.
Dla klasy 2 wymieniono prace przy liniach napowietrznych 17 kV, gdzie rękawice elektroizolacyjne to specjalistyczny sprzęt ochronny przy pracy elektrycznej. Przykładem jest montaż izolatorów na linii 11 kV, gdzie praca wymaga izolacji do 17 000 V. Norma EN 60903 definiuje klasę 2 jako dopuszczającą pracę przy napięciu do 17 kV, co oznacza ochronę przed porażeniem prądem w warunkach średniego napięcia.
Dla klasy 4 podano zadania przy instalacjach wysokiego napięcia 36 kV, gdzie rękawice elektroizolacyjne to specjalistyczny sprzęt ochronny w pracy elektrycznej. Przykładem są prace przy stacji transformatorowej 36 kV, gdzie rękawice chronią przed porażeniem przy dotyku elementów pod napięciem. Norma PN-EN 60903 wymaga stosowania rękawic klasy 4 przy pracach przy maksymalnym napięciu roboczym rzędu 36 000 V.
Próba szczelności polega na zwinięciu mankietu, uwięzieniu powietrza wewnątrz i obserwacji ewentualnych wycieków. Dla klas 00 i 0 dopuszczono poprzestanie przy dokładnych oględzinach i próbie szczelności, natomiast dla klas 1-4 wymagane są badania laboratoryjne napięciem probierczym co maksymalnie 6 miesięcy. Przeglądy te muszą być dokumentowane, aby zapewnić ciągłość ochrony pracowników w miejscu pracy.
Jak dobrać klasę rękawic - praktyczny przewodnik wg napięcia pracy
Poprawny dobór klasy rękawic elektroizolacyjnych zaczyna się od precyzyjnego określenia maksymalnego napięcia, z jakim będą używane w danej roboczej sytuacji. Norma PN-EN 60903 definiuje klasyfikację rękawic od 00 do 4, gdzie każda kolejna para zwiększa zakres dopuszczalnego napięcia AC. W praktyce oznacza to, że prace w instalacjach niskonapięciowych wymagają klasy 00/0, a prace przy linii 30 kV - klasy 3/4.
Tabela poniżej przedstawia wszystkie klasy rękawic elektroizolacyjnych zgodne z normą EN 60903 oraz PN-EN 60903, wraz z maksymalnymi dopuszczalnymi napięciami i typowymi zastosowaniami w miejscu pracy.
| Klasa | Maksymalne napięcie AC | Zastosowanie |
|---|---|---|
| Klasa 00 | do 500 V | Prace w instalacjach niskonapięciowych, przy rozdzielniach niskiego napięcia |
| Klasa 0 | do 1000 V | Serwis instalacji niskonapięciowych, prace przy napięciu 1 kV |
| Klasa 1 | do 7500 V | Prace w sieci średniego napięcia, instalacje 10 kV |
| Klasa 2 | do 17 000 V | Prace przy linii średniego napięcia, serwis 20 kV |
| Klasa 3 | do 26 500 V | Prace przy wysokim napięciu, linie 30 kV |
| Klasa 4 | do 36 000 V | Prace przy bardzo wysokim napięciu, linie 36 kV |
| Klasa 00/0 | do 1000 V | Proste prace serwisowe w rozdzielniach niskiego napięcia |
| Klasa 1/2 | do 17 000 V | Prace w instalacjach średniego i wysokiego napięcia |
Rękawice elektroizolacyjne klasy 0-ogranicza-pracę-do-1000-V są niezbędne przy serwisie instalacji niskiego napięcia, gdzie maksymalne dopuszczalne napięcie nie przekracza 1000 V. Przykładowo, prace przy rozdzielniach 0,4 kV wymagają rękawic klasy 0, które zapewniają ochronę przed porażeniem prądem w typowych warunkach budowlanych. Kategoria A chroni przed działaniem kwasów, co istotne jest przy pracach przy instalacjach z rurami stalowymi.
Prace przy sieci 10 kV realizowane są za pomocą rękawic elektroizolacyjnych klasy 1, które dopuszczają maksymalne napięcie 7500 V. Te rękawice są nieodzowne dla elektryków pracujących przy rozdzielniach średniego napięcia, gdzie nawet krótkie dotknięcie może mieć katastrofalne konsekwencje. Warto przyjrzeć się także dodatkowym kategoriom ochronnym - kategoria H chroni przed olejami, a kategoria Z - przed substancjami czynnymi.
Rękawice-chronią-przed-porażeniem-prądem stanowią podstawowy element ochronny w pracach przy linii 30 kV. Przykładowo, prace przy konserwacji linii przesyłowych wymagają rękawic klasy 3, które wytrzymują napięcia do 26 500 V. W tym samym czasie prace przy instalacjach 20 kV realizuje się rękawicami klasy 2, które dopuszczają maksymalne obciążenie katalityczne 17 000 V. Regularna wymiana rękawic i przeprowadzanie badań laboratoryjnych co maksymalnie 6 miesięcy jest warunkiem koniecznym utrzymania ich skuteczności.
Rękawice klasy 00 i 0 mogą przechodzić badania metodą próby szczelności, co pozwala na szybszą weryfikację ich izolacyjności w miejscu pracy. Badania-potwierdzają-skuteczność-każdy-6-miesięcy jest obowiązkowe dla wszystkich rękawic używanych w praktyce, a wymogi te są zharmonizowane z przepisami BHP oraz wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa w danej firmie. Dobór klasy rękawic powinien być zgodny z obowiązującymi normami BHP oraz wymaganiami wewnętrznymi pracodawcy.
Przed zakupem rękawic elektroizolacyjnych skonsultuj się z działem BHP - wymagania mogą się różnić w zależności od rodzaju instalacji. Inwestuj w rękawice klasy 2 lub 3 jeśli regularnie pracujesz przy średnim lub wysokim napięciu - lepsza ochrona się opłaca. Prowadź rejestr badań okresowych - dokumentacja jest wymagana przy kontroli BHP oraz przy ewentualnych wypadkach.
Badania okresowe i przeglądy - kiedy i jak sprawdzać rękawice elektroizolacyjne
Istotne kontrolne badania okresowe rękawic elektroizolacyjnych stanowią nieodzowny element systemu zapewniania ciągłości ochrony elektrycznej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, rękawice należące do klas 1-4 wymagają przeprowadzania badań co 6 miesięcy, natomiast klasy 00 i 0 podlegają corocznym przeglądom. Procedura ta opiera się na normie PN-EN 60903, w której istotną rolę odgrywa próba szczelności rękawic, mająca na celu wykrycie ewentualnych naruszeń izolacji.
Procedura próby szczelności rękawic rozpoczyna się od precyzyjnego zwinięcia mankietu w całej szerokości jego pierścienia. Następnie kontroler uwięzi powietrze wewnątrz rękawicy poprzez szybkie zamknięcie końca rękawicy, co tworzy stały stan ciśnienia. Trzecim etapem jest obserwacja pod kątem wycieków przy użyciu pianki lub wody, przy czym każda nieszczelność natychmiast skutkuje dyskwalifikacją produktu.
| Klasa | Maksymalne napięcie [V] | Zastosowanie |
|---|---|---|
| 00 | 500 | Niskonapięciowe prace serwisowe |
| 0 | 1000 | Instalacje niskiego napięcia |
| 1 | 7500 | Średnie napięcie 10 kV |
| 2 | 17000 | Prace przy średnim napięciu 17 kV |
| 3 | 26500 | Wysokie napięcie 26,5 kV |
| 4 | 36000 | Napowietrzne linie i kable średniego napięcia |
Trzy konkretne sytuacje natychmiastowego wycofania z eksploatacji rękawic ustanawiają przepisy BHP dotyczące rękawic izolacyjnych. Pierwsza z nich to negatywny wynik próby szczelności, gdzie wycieki powietrza lub płynu wskazują na utratę integralności izolacji. Druga sytuacja dotyczy oblania badań laboratoryjnych napięciem probierczym, które ujawnia niewystarczającą odporność na napięcie. Trzeci przypadek to stwierdzenie wad strukturalnych materiału, takich jak pęknięcia, przebicia czy degradacja, które naruszają warunki bezpieczeństwa.
W praktyce oznacza to wycofanie sprzętu z eksploatacji bez opóźnień, nawet jeśli harmonogram badań nie wymaga natychmiastowej interwencji. Pracownicy BHP powinni prowadzić dziennik kontroli rękawic z datą badania i wynikiem, co umożliwia śledzenie historii użytkowania. Przy podejrzeniu uszkodzeń należy natychmiast wycofać rękawice z eksploatacji bez czekania na zaplanowany termin przeglądu.
Kategorie i oznaczenia dodatkowe - co znaczą litery A, H, Z, C, R
Wybór odpowiednich rękawic elektroizolacyjnych wymaga rozróżnienia nie tylko klasy izolacji, ale także kategorii dodatkowych, które określają właściwości chemiczne i termiczne materiału. Te oznaczenia, umieszczane jako litery w specyfikacji produktu, służą identyfikacji zdolności ochrony w specyficznych środowiskach pracy. Znajomość kategorii rękawic ochronnych zapewnia precyzyjne dopasowanie sprzętu do wymagań danego zadania.
Kategoria A oznacza odporność na kwasy, a jej zastosowanie obejmuje prace w środowiskach zagrożonych kwaśnymi roztworami, takimi jak kwas solny czy siarkowy. Pracownicy pracujący przy konserwacji instalacji chemicznych czy w przemyśle rolniczym szczególnie korzystają z rękawic z oznaczeniem A. Wysoka odporność na kwasy i oleje gwarantuje, że materiał izolacyjny nie traci właściwości przy długotrwałym kontakcie z agresywnymi substancjami.
Oznaczenie H potwierdza odporność na oleje, w tym na rozpuszczalniki, hydrauliczną masę i inne środki przemysłowe. Prace przy maszynach, które mogą wyciekać olej hydrauliczny, wymagają rękawic z charakterystyką H. Dzięki temu izolator pozostaje nietykalnie wiarygodny, nawet gdy rękawica dociera do rozpraszających się płynów.
Kategoria Z gwarantuje brak degradacji pod wpływem ozonu, czynnika atmosferycznego przyspieszającego starzenie się lateksu i gumy. W regionach o podwyższonej zawartości ozonu, np. przy dużych zakładach przemysłowych, rękawice z oznaczeniem Z zapewniają dłuższą żywotność i stabilność wymiarową. To istotne rozwiązanie dla pracowników wystawionych na skrajne warunki środowiskowe.
Oznaczenie C pozwala na wykorzystanie rękawic w skrajnie niskich temperaturach, gdzie standardowe materiały mogą stać się kruchymi. Prace w podziemnych kopalniach, na zewnątrz w zimie lub przy instalacjach chłodniczych wymagają rękawic z kategorią C. Użytkownik może bezpiecznie działać w temperaturach poniżej minus 20 stopni Celsjusza, zachowując integralność izolacji.
Kategoria R łączy odporność na kwasy, oleje oraz ozon w jednym produkcie, co czyni ją niezwykle wszechstronną. Pracownicy pracujący w środowiskach zmiennych, gdzie jednocześnie występują chemikalia i czynniki atmosferyczne, wybierają rękawice z oznaczeniem R. Ta kombinacja chemiczna eliminuje potrzebę noszenia kilku różnych zestawów ochronnych.
Rękawice z naturalnego lateksu doskonale izolują prąd, ale wykazują niską odporność na przecięcia i przebicia mechaniczne. Delikatna struktura lateksu utrudnia odporność na ostre krawędzie, które mogą powstać podczas pracy z ostrymi narzędziami. W sytuacjach wysokiego ryzyka mechanicznego konieczne jest zastosowanie dodatkowej bariery ochronnej.
Skórzane ochraniacze przejmują siły tarcia i chronią izolatora przed rozerwaniem. One rozkładają obciążenie mechaniczne na większą powierzchnię, minimalizując ryzyko mikropęknięć w warstwie izolacyjnej. Takie rozwiązanie łączy się z rdzeniem lateksowym, tworząc efektywną barierę chroniącą zarówno przed prądem, jak i uszkodzeniami fizycznymi.
| Klasa | Maksymalne napięcie | Zastosowanie |
|---|---|---|
| 00 | 500 V AC | Prace w instalacjach niskiego napięcia |
| 0 | 1000 V AC | Instalacje domowe i małe rozdzielnie |
| 1 | 7500 V | Średnie napięcie - prace w sieciach energetycznych |
| 2 | 17000 V | Linie średniego napięcia, serwis transformatorów |
| 3 | 26500 V | Prace przy liniach wysokiego napięcia |
| 4 | 36000 V | Prace przy transformatorach i podstacjach |
| A | - | Odporność na kwasy - prace chemiczne |
| RC | - | Kombinacja R + C - prace w niskich temperaturach z chemikaliami |
Koszty eksploatacji rękawic elektroizolacyjnych - czy tanie opakowanie się opłaca?
Całkowity koszt posiadania rękawic elektroizolacyjnych obejmuje nie tylko cenę zakupu, ale także częstotliwość wymiany oraz koszty badań okresowych. Przy analizie należy brać pod uwagę, że wyższa cena początkowa nie zawsze przekłada się na lepszą wartość końcową. W praktyce gospodarczej istotne są wydatki powtarzalne w czasie.
Różnica w cena rękawic elektroizolacyjne między klasą 00 a klasą 2 jest znacząca - para rękawic klasy 00 kosztuje 45 zł, natomiast odpowiednik klasy 2 wycenia się na 120 zł. Wyższa cena zakupu odzwierciedla lepszą izolację i dłuższą żywotność, co jest zgodne z wymaganiami normy PN-EN 60903 dotyczących klasyfikacji izolacji pod napięciem do 17 000 V dla klasy 2.
Symulacja rocznego kosztu eksploatacji ujawnia istotne różnice. Pracownik używający rękawic 200 dni rocznie musi wymienić rękawice klasy 00 cztery razy w roku, co skutkuje rocznym kosztem wymiany w wysokości 180 zł. Dla klasy 2 wymiana odbywa się raz na 18 miesięcy, co daje koszt 240 zł rocznie. Ta analiza pokazuje, że niższa cena początkowa może być iluzją, gdy częstsza wymiana.
Koszty wymiana rękawic elektroizolacyjnych stanowią istotny element całkowitego budżetu. Przyjmując, że pracownik pracuje 200 dni rocznie, roczny koszt wymiany dla klasy 00 wynosi 4 × 45 zł = 180 zł, natomiast dla klasy 2 - 2 × 120 zł = 240 zł. Można zauważyć, że przy większej częstotliwości wymiany rękawice elektroizolacyjne tracą na swojej wartości, co podkreśla znaczenie profilu pracy i odpowiedniego doboru klasy.
Wymogi badań okresowych różnią się w zależności od klasy rękawic. Dla klas 00 i 0 dopuszczalne są badania własne co 6 miesięcy, natomiast dla klas 1-4 wymagane są badania laboratoryjne przy użyciu probierca napięciowego co maksymalnie sześć miesięcy. Przyjmując, że badanie klas 00 kosztuje 15 zł, a badanie klasy 2 - 80 zł, roczny koszt wynosi dla klasy 00 2 × 15 zł = 30 zł, a dla klasy 2 2 × 80 zł = 160 zł.
Badania okresowe są istotnym elementem koszt eksploatacji rękawic, które weryfikują ich skuteczność zgodnie z wymaganiami normy EN 60903. Dla niższych klas dopuszczalne są prostsze testy własne, natomiast wyższe klasy wymagają profesjonalnych badań laboratoryjnych, co znacząco podnosi koszty utrzymania.
| Klasa | Roczny koszt zakupu [zł] | Roczny koszt wymiany [zł] | Roczny koszt badań [zł] | Całkowity koszt [zł] |
|---|---|---|---|---|
| 00 | 45 | 180 | 30 | 255 |
| 2 | 120 | 240 | 160 | 520 |
Tabela całkowitego kosztu posiadania rękawic elektroizolacyjnych ukazuje, że niższa cena zakupu nie zawsze oznacza niższy koszt całkowity. Pracownik wykonujący prace przy niskim napięciu (do 500 V) może rozważyć rękawice klasy 00 - niższy koszt początkowy, ale częstsza wymiana i niższe koszty badań. Dla prac w średnim lub wysokim napięciu zainwestowanie w rękawice klasy 2 lub wyższej jest bardziej opłacalne dzięki dłuższej żywotności i mniejszej liczbie interwencji.
FAQ - najczęściej zadawane pytania o rękawice elektroizolacyjne
Przed podjęciem pracy przy instalacjach elektrycznych istotne jest zrozumienie wymagań dotyczących środków ochrony osobistej. Niniejsza sekcja adresuje najważniejsze wątki związane z użytkowaniem i przechowywaniem izolacji rękawicowych, od częstotliwości badań po właściwe warunki przechowywania.
Jak długo mogę nosić rękawice elektroizolacyjne?
Okres przydatności rękawic klasy 00 i 0 ogranicza się do codziennej kontroli szczelności oraz maksymalnie 12 miesięcy od daty produkcji. Dla izolacji klasy 1 do 4 obowiązują badania okresowe co sześć miesięcy zgodnie z normą PN-EN 60903. Użytkowanie po upływie tego terminu stanowi naruszenie przepisów BHP oraz utratę środków ochrony przed porażeniem prądem. Natychmiastowe wycofanie izolacji następuje po negatywnym wyniku próby szczelności.
Czy rękawice elektroizolacyjne są jednorazowe?
Nie - izolacje elektryczne nie są przeznaczone do użytku jednorazowego, a ich żywotność zależy od intensywności pracy i częstotliwości badań. Przy obsłudze rozdzielni niskiego napięcia (klasa 0) dopuszcza się użycie przez sześć miesięcy przy regularnych kontrolach. Dla wyższych klas wymagane są badania co sześć miesięcy, a po negatywnej próbie natychmiastowe wycofanie. Ważne jest przechowywanie w oryginalnych opakowaniach chroniących przed uszkodzeniami mechanicznymi i atmosferycznymi.
Jakie są różnice między rękawicami roboczymi a ochronnymi?
Rękawice robocze służą ochronie przed przecięciami, odparzeniami oraz drobnymi urazami, natomiast izolacje elektryczne zapewniają ochronę przed porażeniem prądem. Przykładowo, przy montażu mebli stosuje się rękawice zgodne z normą PN-EN 388, natomiast przy pracach przy rozdzielniach - z certyfikowanymi rękawicami ochronnymi zgodnymi z PN-EN 60903. Ostatnie posiadają numery seryjne oraz certyfikaty badań, które są nieodzowne przy ustalaniu zgodności z przepisami BHP.
Czy mogę używać rękawic klasy 2 do pracy przy 10 kV?
Tak - klasa 2 dopuszcza pracę przy maksymalnym napięciu 17 000 V, co obejmuje również 10 kV. Prace przy takim napięciu kwalifikują się jako średnie napięcie, a klasy 1 i 2 są do nich dopuszczone. Choć teoretycznie klasa 1 wystarcza dla 7500 V, to przy 10 kV lepszym wyborem jest klasa 2 ze względu na zapas bezpieczeństwa. Warto przyjrzeć się wewnętrznym procedurom BHP oraz wymaganiom normy PN-EN 60903 przed podjęciem takiej pracy.
Co zrobić, gdy rękawica przestała być szczelna?
Natychmiast wycofaj izolację z użycia i oznacz ją jako niedozwoloną. Przeprowadź próbę szczelności: zwinięcie mankietu, uwięzienie powietrza oraz obserwacja ewentualnych wycieków. Każda nieszczelność całkowicie dyskwalifikuje produkt. Dla klas 1-4 niezwłocznie zgłoś wynik do przełożonego i przeprowadź badanie laboratoryjne. Zamień uszkodzoną parę na nową z ważnym certyfikatem - używanie niehermetycznych izolacji przy napięciu powyżej 1 kV stanowi poważne ryzyko porażenia prądem.
Jakie są wymagania dotyczące przechowywania rękawic w magazynie?
Przechowuj izolację w oryginalnych opakowaniach, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, grzejników oraz źródeł ciepła. Należy unikać kontaktu z rozpuszczalnikami, silnymi detergentami oraz ozonem. Optymalne warunki to temperatura 18-25°C i wilgotność 50-70%. Nie pomijaj parametrów przechowywania - starzenie lateksu przy wysokiej temperaturze lub wilgocie zmniejsza izolacyjność. Dla zwiększenia ochrony mechanicznej zaleca się stosowanie skórzanych ochraniaczy.
Redakcja Eksperci BHP · wszystkie artykuły